Perşembe

Perşembe için neler söylense azdır. Küçük bir balıkçı kasabası görünümüne sahip olan Perşembe, aslında muhteşem bir kültüre sahip. Sadece kültürel anlamda değil gezginleri tatmin edecek güzellikte gezi yerleri, yaylalara sahip.

Perşembe’yi hala görmemiş iseniz mutlaka Perşembe hakkında vermiş olduğumuz ip uçlarını okuyun. Perşembe’nin gezilecek yerleri, yaylaları, doğal güzellikleri hakkında bilgi sahibi olarak en kısa zamanda Perşembe’ye seyahat planlayın.

Hoynat Adası artık kuşların adası oldu
Hoynat Adası Ordu’nun o muhteşem ilçesinde bulunan, üzerinde iki farklı kuşun yoğun olarak yaşadığı, adaya çıkmanın yasak olduğu kuş cenneti bir adamız. Karadeniz muhteşem bir coğrafya ve bu muhteşem coğrafyada..
Yason Burnu Perşembe, Ordu
Yason Burnu Ordu ili Perşembe ilçesine bağlı bulunmaktadır. Sabah serinliğinde yüzümüze yansıyan güneşin ilk ışıkları ile çıkıyoruz Ordu’dan Yason Burnu yarımadasına doğru. Yason Burnu hakkında bildiklerimiz internetten bulduğumuz bir kaç..
Perşembe ve Perşembe’nin gezilecek yerleri!
Ordu merkezine 20 km uzaklıkta küçük, sevimli bir belde Perşembe.  Sabahın erken saatlerinde balıkçı motorlarının çıkardığı pat pat sesleri güzel bir rüyadan uyanma hissi vermekten başka ne yapabilir ki.Bu duygu..