Kilitbahir Apart Butik Otel, Kilitbahir Köyü

/ 10 Nisan 2013 tarihinde eklendi 8 Ekim 2019 tarihinde güncellendi. / 45 okunma / yorumsuz
Kilitbahir Apart Butik Otel, Kilitbahir Köyü

Kilitbahir Apart Butik Otel Çanakkale geziniz sırasında sizlere konaklama hizmeti veren ve Kilitbahir Köyü’nde bulunan butik bir otel.

Aslında makaleme Kilitbahir Köyü ile başlamak gerek, Çanakkale Boğazı’nın en dar noktasında Gelibolu Yarımadası üzerinde doğal ve huzur dolu bir köy. Sizlere daha önce Kilitbahir Kalesi hakkında bir makale yazmıştım.

Buraya dilerseniz Şehitlik Turları , dilerseniz deniz-kum-güneş tatili için ya da her mevsim sadece dinlenip tazelenmek amacıyla gelebilirsiniz. Aradığınız konforu, temizliği ve özel ilgiyi yaz-kış hizmet veren Kilitbahir Apart Butik Otel’de bulacaksınız.

Sit alanı kurallarına göre revize edilmiş binada, değişik bütçe ve ihtiyaçlara cevap veren konaklama bölümleri oluşmuş. İki katlı bina bünyesinde, isterseniz kendi yemeğinizi pişirebileceğiniz mutfak alanları olan 3 farklı Apart Daire bulunuyor; bunun dışında 3 adet Ekonomik Tip Standart Odadan birini seçerek, Kilitbahir Apart’ın tüm güzelliklerinden faydalanmanız mümkün… Her biri zevkle döşenmiş odalarında, görselliğin yanısıra burnunuza çarpan temizlik kokusu sizi hemen cezbediyor. 14 kişilik standart yatak kapasitesi olan Kilitbahir Apart’ta, kalabalık olmamanın avantajıyla ,kahvaltı ve 5çayı, “sizin istediğiniz saatte” sunuluyor; bu da size kendinizi özel hissettiriyor… Terasından göreceğiniz harika manzara eşliğinde gece ayrı gündüz ayrı zevkli saatler geçireceğinizden emin olabilirsiniz. Kimi misafirleri Kilitbahir Apart’taki memnuniyetlerini , geceleri terasta yıldızların altında yaşadıkları güzel anlardan da ilham alarak “burası bin yıldızlı” diye ifade ediyor.

Kilitbahir Apart Butik Otel neler yapabilirsiniz?

Ön bahçedeki kamelya dinlenebilir , arka bahçede açık hava masa tenisinden faydalanabilirsiniz. Çocuklar birkaç adım ilerideki çocuk parkında eğlenirken siz de aynı alandaki Park Kahvesi’nde çayınızı yudumlayabilirsiniz. Çevrede , yürüme mesafesindeki Kilitbahir Kalesi’ni, Namazgah Tabyası’nı, Seyit Onbaşı Anıtı’nı , tarihi camileri, yatırları ziyaret edebilir, sahilde balık tutabilir ya da deniz ve orman arasında temiz havada yürüyüş yapabilirsiniz. Yaz sezonunda köyün plajına yürüyerek gidebilirsiniz. Çanakkale merkezine gitmek için karşılıklı düzenlenen feribot seferlerini kullanabilir, 7dk.da karşıda olabilirsiniz. Buraya gelmişken vaktiniz varsa Truva’ya, Kaz Dağlarına, Bozcaada ve Gökçeada’ya da gidebilirsiniz.

2011yılında hizmete başlayan Kilitbahir Apart, konumu , hizmet anlayışı ve çok makul fiyatları ile çevrede benzeri olmayan bir seçenek…

Detaylar için kilitbahirapart.com internet sitesine göz atabilir, nigaryuksel@kilitbahirapart.com’a E Posta atabilir veya 0541 558 29 04’ü arayabilirsiniz.

Paylaşmak ister misin?

Jaseph

Bir gezgin ne yapar ki: gezer, görür, fotoğraf çeker, yazar ve sizlerle paylaşır.

Yorum yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.