Hisarönü Fethiye

/ 27 Ekim 2019 tarihinde eklendi 27 Ekim 2019 tarihinde güncellendi. / 105 okunma / yorumsuz
Hisarönü Fethiye

Hisarönü Fethiye ile Ölüdeniz arasında Ovacık’tan hemen sonra gelen turistik bir mahalle olmasının yanında gece hayatı ile oldukça canlı yerdir. Gece hayatı dışında, mükemmel restoranları veya çeşitli aktivitelere katılabileceğiniz turizm acenteleri, alışveriş mağazaları ile oldukça hareketli bir turistik mahalle.

Hisarönü Gece Hayatı Hakkında

Fethiye’nin gece hayatı ile ünlü küçük bir mahalle olan Hisarönü’nde, farklı tarzlarda hizmet veren onlarca barı ile yaz Ölüdeniz ve Fethiye’de tatil yapanların uğrak noktaları arasında. Piyano bardan, gece kulübüne birçok farklı seçenek sabahlara kadar eğlence işte Hisarönü. Hisarönü’nün yakın çevresinde bulunan Ovacık, Ölüdeniz ve Fethiye’den otellerinden çıkan yerli ve yabancı turistler akşam saatlerinde Hisarönü’nde toplanmaya başlıyor. Sokaklarda yapılan kısa yürüyüşün ardından herkes kendi tarzında bir bar seçiyor.

Farklı içecekler denemek isteyenler kokteyl barları, müzik dinlemek isteyenler sevdiği tarzda müziklerin çalındığı barlara eğlenmek isteyenler disko ve gece kulüplerinde yerlerini almaya başlıyorlar.

Gece ilerledikçe eğlencenin dozu yükseliyor ve barlardan gelen müzik sesleri Hisarönü sokaklarında yansımaya başlıyor. Sizde Hisarönü’nün hareketli gece hayatına katılmak isterseniz, Ölüdeniz’den Fethiye’ye giden dolmuşlarla binebilir veya kendi aracınızla 7-8 dakikalık bir yolculuk yapabilirsiniz. Fethiye’den Ölüdeniz’e giden dolmuşlar Hisarönü girişinde inmeniz durumunda hem sokakta birkaç yüz metre yürüyerek keşfedebilir hem de size en uygun eğlence merkezini seçebilirsiniz. Hisarönü gece hayatı Fethiye ve Ölüdeniz’in en gece hareketliliği en yüksek yerlerden birisi.

Hisarönü nerede?

Hisarönü Fethiye’nin Ovacık, Ölüdeniz ve Kayaköy mahallelerinin çevrelediği Fethiye’nin ve Ölüdeniz’in gece hayatının en aktif olduğu bir mahalledir.

Hisarönü’ne nasıl gidilir?

Fethiye tarafından gelecekler için Fethiye Ölüdeniz dolmuşları yeni adıyla özel halk araçları ile 15 dakikalık bir yolculuk ile ulaşabilirsiniz.

Ölüdeniz tarafından yine özel halk ulaşım araçları ile 7-8 dakikalık bir yolculuk sonrası ulaşım sağlamak mümkün.

Kayaköy tarafından gelecekler için yine Muğla Büyükşehir Belediye’si özel halk araçları ile ulaşabilirisiniz.

Kendi aracı ile gelecekler için Fethiye’den Ölüdeniz yönünde ilerleyin, Ovacık mahallesini geçince karşınıza çıkacak kavşaktan ilk çıkıştan sağa doğru sürmeye devam edin, Hisarönü’nün merkezine uklaşacaksınız.

Ayrıca Bakınız: Fethiye gezilecek yerler 

Paylaşmak ister misin?

Jaseph

Bir gezgin ne yapar ki: gezer, görür, fotoğraf çeker, yazar ve sizlerle paylaşır.

Yorum yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.