Akçagerme Plajı, Kaş

/ 20 Eylül 2019 tarihinde eklendi 20 Eylül 2019 tarihinde güncellendi. / 77 okunma / yorumsuz
Akçagerme Plajı, Kaş

Akçagerme Plajı, Kaş şehir merkezinden çok uzaklaşmadan, kayalıklarda veya çakıllı bir plajda yüzmek isteyeneler için muhteşem bir seçim olacaktır.   2011 yılından itibaren Mavi Bayrak’a hak kazanan plaj Kaş’a gelen herkesin ilgisini çekmekte. 

Plaj imkan olarak diğer bir çok plaja oranla daha iyi olması Kaş’a gelen hemen herkesin ilgisini çekmekte.

Akçagerme Plajı içerisinde verilen tüm hizmetler Kaş Turizm Meslek lisesi tarafından sağlanmakta, bu yüzden verilen tüm hizmetler diğer plajlara oranla çok daha ekonomik.

Plaj içerisinde Aqua park, tenis kortu, çocuk parkı, plaj voleybolu gibi imkanların yer alması burada geçireceğiniz zamanı çok daha keyifli hale getirmekte. Plajda şezlong şemsiye, duş, WC  gibi ihtiyaçlarınızı karşılaya bileceğiniz alanların yanı sıra yeme içme içinde büfe bulunmakta.

Akçagerme Plajı’nın en büyük artılarından birisi de hem çakıl sevenlere hem de kum sahil sevenlere hitap edebiliyor olması. Plajın belirli kısmı kum yapıya sahipken bir kısmı da çakıllı bir yapıya sahip.

Kaş merkezinden kalkan dolmuşlarla, taksilerle veya yaya olarak bir kaç dakikalık yolculukla Akçagerme Plajı’na ulaşabilirsiniz.

Dalganın az olduğu plajın deniz suyu ise oldukça ılık. Burada yapacağınız her harcama için Kaş Turizm Meslek Lisesi’ne katkıda bulunmuş olmaktasınız. 

Paylaşmak ister misin?

Jaseph

Bir gezgin ne yapar ki: gezer, görür, fotoğraf çeker, yazar ve sizlerle paylaşır.

Yorum yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

Tavsiye

Hisarönü Fethiye