Asya

Asya’da görülecek yerler hakkında bilgilerin yanı sıra Asya’dan güncel seyahat haberleri edinebilirsiniz. Asya’ya seyahat etmeden önce Asya’da gezilecek yerler hakkında mutlaka bilgi alın. Asya ülkelerine vizesi nasıl alınır Asya’ya nasıl ekonomik uçak bileti alınır veya nerede konaklanır gibi tüm soruların cevabı HaberGezi.com’da.

Pattaya Gece Hayatı
Bali ve Bali gezilecek yerleri !
Koh Samui Adası gezilecek yerler
Yeni yıla girmek için Dünya’nın en güzel 5 şehri.
Yeni yıla artık çok az bir zaman kaldı, bir çoğumuz yeni yıla girmek plan yapmaya başladınız, işte size yeni yıla girebileceğiniz dünyanın en güzel 5 şehrini sizler için listeledik. Yeni..
Pattaya Gece Hayatı
Pattaya gece hayatı hakkında söylenecek söz var mı bilmiyorum, dünyanın her yerinden gelen turistlerin Pattaya kulüplerinde kendinden geçtiğini söylemeye gerek yok. Parası bol Türk amcalarımızın Pattaya gece hayatında neler yaptığınıda..
Koh Poda Adası’nda neler yapılmalı?
Koh Poda Adası Tayland gezisi planı yapanlar için mutlaka görülmesi gereken Tayland adaları arasında. Eğer Tayland’ın Krabi bölgesinde tatilinizi yapıyorsanız Koh Poda Adası’na bir ziyaret gerçekleştirin. Turkuaz mavisi okyanus kıyılarını..
Dubai gezilecek yerler ve Dubai balayı tatili
  Dubai gezilecek yerler sadece kumsallar ve çölden ibaret değil; tam aksine Dubai gezilecek yerler arasında lüks mağazalar, restoranlar vs bir çok seçenek var. Dubai için ne yazmak gerekir tam..
Koh Samui Adası gezilecek yerler
Küçük bir ada ama Koh Samui Adası gezilecek yerler oldukça fazla bu gezi notunun içeriğinde Samui Adası gezilecek yerler hakkında bilgiler bulabilirsiniz ama önce Koh Samui Adası hakkında kısa bilgiler..
Penang gezilecek yerler ve Penang balayı tatili !
Bu makalemiz her ne kadar Penang gezilecek yerler hakkında olsada balayı çiftleri için Penang balayı tatili konusunda rehber olacağına inanıyorum. Haydi şimdi Penang balayı tatili sırasında keşfetmeniz Penang gezilecek yerler..
SPA’nın doğduğu yer, Ubud, Bali
Şimdi sizlere SPA’nın doğduğu yer hakkında bilgiler vereceğim ve sonra sizide; SPA’nın doğduğu yer de bir tatile davet etmek istiyorum. Bu aslında daha çok balayı tatili için uygun olacak ama..
Bali ve Bali gezilecek yerleri !
Bali ve Bali gezilecek yerleri için hazırladığımız makaleden önce Bali’yi biraz tanımak isteyeceğinizi düşünüyorum. Birçok farklı kültürü ve inançları farklı insanların bir arada yüzlerinden tebessüm eksik olmadan yaşadıkları, Endonezya’ya bağlı yaklaşık..