SPA’nın doğduğu yer, Ubud, Bali

/ 24 Eylül 2019 tarihinde eklendi 26 Eylül 2019 tarihinde güncellendi. / 22 okunma / yorumsuz
SPA’nın doğduğu yer, Ubud, Bali

Şimdi sizlere SPA’nın doğduğu yer hakkında bilgiler vereceğim ve sonra sizide; SPA’nın doğduğu yer de bir tatile davet etmek istiyorum. Bu aslında daha çok balayı tatili için uygun olacak ama sizde normal tatiliniz için tercih edebilirsiniz.

Balayı çiftlerinin ne istediklerini sanırım en iyi bilenlerden birisi olduğumu düşünüyorum. Bu nedenle her zaman balayı çiftlerine kendilerini en özel, en farklı oldukları yerlere her duyguyu bir anda yaşayabilecekleri şekilde balayı tatiline yönlendirmek için çabalarım.

Bugün sizlere anlatacağım bu eşsiz yer tamda giriş paragrafında yazdıklarımı yaşatacak bir yer, huzuru, sağlığı, leziz yemekleri, heyecanı, adrenalini ve romantizmi yaşatacak bir yer. En önemlisi de ne biliyor musunuz bu muhteşem yeri keşfeden çok az kişinin olması burayı sizin için çok özel kılacak.

SPA nerede doğmuş?

Bali’nin tam kalbi olan Ubud’da bir yer, biraz gözden uzak bir koyda etrafı cangılla çevrili holistik bir sığınak hatta burayı keşfeden nadir insanların anlatımı SPA’nın burada doğduğu yer olarak anlatılıyor. Yemyeşil yaprakların arasında beliren divanlarda biraz siesta yapmak oldukça keyifli ama misket limonu renkli, kat kat çeltik tarlalarından ilham alınarak tasarlanan infinity havuzunda serinlemek yaşanacak ilk muhteşem deneyimlerden olacak. Tabiki bunlar burada balayı yapmanızı istememe neden olacak özellikler değil, bunlar sadece bir başlangıç.

Öncelikle kendinizi tamamen yenilemenizi canlandırmanızı sağlayacak rejuvenasyon, beyninizi, bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirecek. Evlenerek yeni bir hayata başladınız ve bu yeni hayata taptaze bir şekilde girmek evliliğiniz ve sizin için çok iyi bir düşünce olmaz mı?

SPA’nın doğduğu yer, Ubud, Bali

Güne yoga ile başlayıp ardından dağ yürüyüşü gibi egzersizlerle enerji toplamak, ormanda şelalelere giderek içinizdeki kaşifi uyandırmak; bol bol yüzerek vücudunuzu dahada enerjik hale getirmek bir balayı tatilinde ihtiyaç duyacağınız en güzel şeylerdir.

Otelin sağlık uzmanların sizinle her daim ilgileniyor ve buradan çok daha huzurlu çok keyifli gitmenizi sağlıyorlar.

Balayı tatilinde yeni lezzetler tatmadan olmaz diyenlere hayatta belkide bir daha tatmalarının mümkün olmayacağı lezzetleri burada bulabileceklerini söylemeden geçemiyorum. Endonezya Mutfağının seçkin örneklerini bulabileceğiniz 150 yıllık bir geçmişe sahip Kudus House; kaliteli malzemelerden yarattığı çok çeşitli lezzetleri tadabileceğiniz bir mekan. Bir başka günde ise besin dengeleyeci salataları, enerji verici taze meyve suyu karışımları için Glow iyi bir tercih olacaktır.

Nemden şikayetçi olmanız durumunda nemin panzehiri Hindistan Cevizi sorbesi aynı zamanda inanılmaz bir tazelik hissi veriyor.

Odalarda en çok ilgimi çeken detay Sayvanla yapılmış yatak karyolaları. Koyu renkli ahşap veya bambu ve benzeri malzemelerin kullandığı odalara geleneksel Bali dokunuşları katmış. Tepelere bakan balkonlarda ayuverdik mesajlar sunan otel, SPA adına yaşamak istediğiniz tüm isteklerinize cevap veriyor.

Hotel hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz comohotels.com adresine göz atabilirsiniz.

2019 / 2020 Bali gezilecek yerler listesi.

Paylaşmak ister misin?

Jaseph

Bir gezgin ne yapar ki: gezer, görür, fotoğraf çeker, yazar ve sizlerle paylaşır.

Yorum yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.